Balónová výzdoba

Máme pre Vás balóniky a balóny na každý spôsob.
Od latexových (gumenných) - finančne najmenej náročných, až po tie najväčšie a najúchvatnejšie pre tých úplne najnáročnejších... My sme si vybrali balóny značky Qualatex   (Pioneer Balloon Company - USA), čo sú balóny tej najvyššej kvality. Qualatex má obrovskú farebnú škálu balónov a bohaté príslušenstvo k balónom.

Na spestrenie sú tu aj tzv. Fóliové (Microfoil) balóny. Ich veľkou výhodou, v porovnaní s Latexovými je, že po naplnení héliom tieto balóny lietajú aj niekoľko týždňov (podľa prostredia kde sú inštalované). Balóny značky Anagram sú jednoznačná svetová špička.

Verte balónikom a balónovej výzdobe. Balónová výzdoba, balónové kvety, balónové kytice, balónové brány, balónové nápisy, postavy z balónov, skrátka celý balónový svet. Obrovský a gigantický balónový svet. Balóny a balóny a balóny ... a balón ... Stačí? Nám nie!!!

Už dvadsaťdva rokov sme tu pre Vás, aby sme Vám pomohli. Pomohli pri vytvorení niečoho nezabudnutelného na Vašej oslave, výstave, konferencii, slávnostnom otvorení,  plese, večierku, maturitách alebo promóciách. Balónová výzdoba je balónová výzdoba...

Že si viete predstaviť ešte krajšie balóniky  na kúzelnej svadbe?  My si to vieme nielen predstaviť, ale aj zrealizovať.

Naše balóny a balóniky dodajú práve Vašej akcii skvelú atmosféru. Porozhliadnite sa prosím, a dajte nám vedieť, čo sa Vám páči (nemusíte uvádzať dôvod) a čo sa Vám nepáči (môžete uviesť dôvod).

Cenník dekorácie zobraziť
Cenník plnenia balónov zobraziť