Reklamná potlač balónov - brandovanie balónov

Potlačené reklamné balóniky sú prístupnou a efektnou reklamou. Jeden balónik nesený dieťaťom alebo aj dospelým vidia stovky ľudí. No a predstavte si, že tých balónikov a balónov bude niekoľko sto či niekoľko tisíc ks?

Ponúkame Vám potlač na balóny:

Nová, veľmi kvalitná tlač na balóny - Sieťotlač. Možnosť až 8 farebnej potlače na 1 strane alebo až 4 farebnej potlače na 2 stranách.

Prinašame Vám i možnosť potlače plnofarebnej reprodukcie - CMYK-om avšak len na jednej strane balóna.

Podklady na tlač je potrebné dodať v elektronickej podobe, najlepšie v programe Corel Draw do verzie X5, alebo Adobe Ilustrátor do verzie CS5. Prípadne v inom vektorovom formáte, ktorý je možné importovať do programu Corel Draw.

Treba však počítať s tým, že nie všetky logá sa dajú potlačiť na balón (balónik sa potláča naplnený). Preto je potrebné, hlavne u zložitejších - viacfarebných motívov, poslať logo najskôr na odsúhlasenie.

Ak by Vás zaujímali ďalšie možnosti využitia potlačených balónov alebo chcete vedieť, ako sa robí potlač balónov, neváhajte a kontaktujte nás.

Potlač balónov robíme na balóny od firmy GEMAR / Taliansko

V prípade potreby / záujmu, sa može reklamná potlač robiť aj na balóny QUALATEX - USA, Sempertex - Kolumbia či Belbal - Belgicko. Prosím vyžiadajte si cenovú kalkuláciu.

Vzorkovník farebnosti balónov

Cenník potlače zobraziť
Cenník plnenia balónov zobraziť